Ibrahim Tuncer

 

Almanya’nın ufak bir şehri olan Geesthacht‘a doğdum. Hagen şehrinde  oturuyorum. Evli ve bir kız ve bir erkek çocuk babasıyım.Anadolu üniversitesi işletme fakültesini yedi dönemde, onur öğrencisi olarak mezun oldum.  

2005 - 2010 yılı arasında Almanya, İsviçre ve Avusturya’ya  Türkiye’den doğal taş İhracatı yaptım.  Almanya’da aldığım eğitim ve doğal taş sektöründeki tercübem  ile 2010 yılıda  Business Stone firmasını kurdum.  Pazarlama Danışmanı olarak, siz değerli ihracat firmalarına hizmet sunmaktayım. Almakta olduğum akedemik bilgi ile Türkiye’deki değişik il lerde bulunan bir çok firmalara, kaliteli üretim ve yurt dışında satış, konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktayım, orta  ve küçük ölçekli firmalara,  Avrupada  satışlarını ve karlılıklarını artırmak için uzun süreli ve proje bazlı danışmanlık hizmeti vermekteyim.

         

İbrahim Tuncer 

Misyonum

       Doğal taş üreticilerimize ve ihracatçılarımıza Dünya’da önemli bir yere gelmesi için Alman üretim ve reklam tasarım sistemini yerleştirmektir. Çin Türkiye den aldığı ham mermer bloklarını mamul- yarı mamul hale getirerek ucuz fiyatlarla Dünya’ya satarken, Türkiye Dünya pazarında istenilen yere gelememiştir. Bir an önce Almanya’nın ve birçok Avrupa ülkesinde kullanılan kaliteli üretim ve düzenli, kalıcı reklam verme sistemine  geçmektir.

      Almanya dünyanın en pahalı işçisini çalıştırmasına rağmen, kaliteye ve üretim aşamalarında uyguladığı yöntemlerle fiyat / kalite oranını kabul edilebilir seviyelerde tutarak dünya ihracatında birinci sıradaki yerini korumaktadır. Üreticilerimiz ve ihracatçılarımız bu sistemi benimseyerek yapacakları çalışmalarla dünyada doğal taş üretiminde hak ettiği yere gelecektir.

      İşte tam bu noktada firmamız devreye girmektedir. Sizin adınıza düzenli ve etkili reklam ile, Türkiye`de ve Dünya’da kalıcı olma ve markalaşma yolunu açmakta yardımcı olacağız. Üreticilerimiz ve ihracatçılarımız, firmalar arası reklam kültürünü kullanmaya başladığı andan itibaren Türkiye`deki ve Dünya’daki doğal taş alıcıların size ulaşmaları daha kolay olacaktır. 

Druckversion Druckversion | Sitemap
© Ibrahim Tuncer